Ako si vybrať najlepší kadernícky salón?

Úprava vlasov je kombináciou talentu, zručnosti a prístupu k zákazníkovi. Ak kaderníkovi chýba jeden  z týchto atribútov, je to na konečnom účese vidieť. Vlasy sú vašou dôležitou súčasťou a seba vyjadrením. Ak napríklad vidíme dámu s perfektnými kučerami a vždy upravenou hrivou, dáva tým najavo, že sa o seba stará.

Avšak môže sa stať, že nesprávny kaderník vám v priebehu niekoľko minút premení korunu krásy na prírodnú katastrofu. Práve preto je dôležité vedieť si vybrať ten správny kadernícky salón, ktorý bude spĺňať všetky vaše potreby. V nasledujúcich riadkoch Vám prezradíme na čo si dať pozor a ako postupovať, keď chcete dať vášmu životu nový rozmer a navštíviť nový kadernícky salón.

Prvý krok: Dobré meno
Snažte sa hľadať podľa dobrého mena. Kvalitný salón je taký, ktorý má dlhoročne vynikajúci povesť vďaka kvalite a službám, ktoré poskytuje. Môžete hľadať i na internete, kde sa v kritike môžu vyjadriť kaderníci k službám, ktoré v nich dostali. Spýtajte sa členov vašej rodiny a priateľov, či nepoznajú dobrého kaderníka. Ak poznáte niekoho, kto má nový účes, ktorý sa vám páči, spýtajte sa ho kde sa nechal ostrihať. Nedajte sa odradiť a pýtajte sa. Uvidíte, že meno salónu, s ktorým bola väčšina vašich známych spokojná sa nakoniec začne opakovať.

Druhý krok: Zabudnite na peniaze
Ak si myslíte, že cena za nový účes by nemala byť vyššia ako 20Eur, môžete si vybrať ktorýkoľvek salón. Ak to však s vašou zmenou vzhľadu myslíte vážne, budete musieť zainvestovať. Síce je pravdou, že najlepšie veci v živote sú zadarmo, kvalitný účes k nim nepatrí. Akýkoľvek šikovný kaderník má za sebou školenia, je talentovaný a skúsený a podľa toho sa odvíjajú  aj ceny za jeho služby.

Tretí krok: Varovné signály
Ak máte možnosť, navštívte kadernícky salón predtým, ako sa tam objednáte. Existujú totiž isté veci, ktoré si treba všimnúť. Patrí medzi ne i čistota a špina. Pozrite sa na hrebene, kefy a nožnice. Sú na nich vlasy s predchádzajúceho strihania? Sú na zemi vlasy , keď ste v salóne ráno? Ak áno, malo by Vás to odradiť od túžby  nechať si upraviť vlasy práve v tomto salóne.

Štvrtý krok: Stály a spokojný personál
Koľkokrát sa Vám stalo, že ste si obľúbili istý salón práve vďaka kaderníkovi? Jedného dňa však zistíte, že už viac v salóne nepracuje. Ak sa v kaderníckom salóne neustále menia zamestnanci, pravdepodobne sa tam dobre nepracuje. Spokojný a šťastný personál zostáva na mieste.

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Kontaktujte nás

Budeme veľmi radi ak si všetky nejasností ujasníte. Neváhajte a napíšte nám.

Sending

©

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account