Nechty a trendy jari 2016 podľa New York Fashion Days

Držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi je neustály maratón. Každá módna prehliadka, beauty či fashion days prinášajú nové inšpirácie a udávajú smerovanie pre dokonalú vizáž na niekoľko ďalších týždňov. New York Fashion Days sa nenechali ani tento raz zahanbiť a predstavili úžasné jarné trendy v starostlivosti o nechty. Nechajte sa inšpirovať najnovšími hitmi v manikúre.

Pre hanblivky aj dračice

Z farebných tónov pre jar 2016 si naozaj vyberie každá. Či máte rada jemnú a nenútenú prirodzenosť alebo dych berúcu extravaganciu, v trendových farbách tejto jari sa určite nájdete. Na Fashion Days v New Yorku boli pre aktuálne obdobie predstavené pastelové farby,využiť môžete jemné odtiene modrej, zelenkastej či sivej a rozhodne nič nepokazíte ani nude odtieňmi. Ale pozor! Na všetky pastelové odtiene by ste mali použiť matný lak či gél na nechty. Klasické lesklé jednofarebné nechty sa momentálne nenosia a ak chcete byť túto jar IN, určite si zbierku doplňte o niekoľko odtieňov matných lakov. Matné pastelové odtiene najkrajšie ukážu na kratších nechtoch, a tak sú vhodné aj pre ženy, ktoré do práce nesmú nosiť pridlhé pazúriky.
Vyberte si v našej ponuke matný gél na nechty.

Pokiaľ matné a navyše pastelové farby nie je práve vaša šálka kávy, nevadí. Stylisti si pripravili rafinovanú úpravu hodnú šelmy. Pre dlhé nechty a odvážny výraz zvoľte módne metalické tóny. Vyhýbate sa lakom a gélom s tzv. zrkadlovým efektom, vyznieť však nechajte sýte kovové farby – zlatú, medenú, striebornú či oceľovú. Takáto manikúra na dlhých nechtoch nádherne vynikne a z vás sa razom stane neodolateľná dračica.
Vyberte si v našej ponuke kovové odtiene gélu na nechty.

Vzory tejto jari

Pokiaľ patríte k vyznávačkám nail art a jednofarebná manikúra vás jednoducho nudí, tak vedzte, že hitom sú prúžky, šachovnicekárované vzory. Pri tomto type manikúry si voľte kontrastné farby podľa vašej aktuálnej nálady. Nič nepokazíte červeno-bielou kombináciou či modro-žltou, je to len na vás, no pamätajte – IN sú štvorčeky a pásiky!


Prírodné či umelé?

Ako sme spomínali, matné, pastelové odtiene sa najkrajšie vynímajú na krátkych nechtoch, takže manikúra krásne ukáže na vašich prírodných nechtoch. Pre trvácnejšiu úpravu však odporúčame využiť UV gél na nechty, ktorý vydrží oveľa viac ako bežný lak na nechty. Táto prirodzená manikúra je vhodná na bežné nosenie a všedný deň.
Šachovnicové vzory a metalické kovové farebné tóny sú ideálne pre stredne dlhé až dlhé nechty. Nádherne vás doplnia na plese, v divadle či večierku. Pokiaľ vaše vlastné nechty nie sú dostatočne pevné, prípadne nerastú do požadovanej dĺžky, pomôžu vám nechtový odborníci, ktorí s vami vyberú vhodnú alternatívu pre vás – gélové či akrylové nechty. Okrem toho, že budete mať nádherne upravené ruky profesionálnou manikúrou, takéto ošetrenie vydrží aj niekoľko týždňov. Ak však patríte k dynamickým osobnostiam, ktoré jednotvárnosť po chvíli nudí, vyskúšajte naše štartovanie sady na gélové alebo akrylové nechty a vytvorte si profesionálnu manikúru doma! Sady sú vhodné aj pre profesionálov.

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Kontaktujte nás

Budeme veľmi radi ak si všetky nejasností ujasníte. Neváhajte a napíšte nám.

Sending

©

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account