RefectoCil Sensitive – Nová generácia farieb na obočie a mihalnice

refectocil

Ráno hneď po prebudení byť krásna a upravená s výrazným pohľadom? Dopomôcť k tomu môže zvýraznenie obočia a mihalníc správne zvolenou farbou. Zvýraznené obočie a riasy oči ohraničujú a pohľad dokresľujú. Trendom je obočie prirodzené, vždy však dokonale upravené. Výrazné a tmavšie mihalnice sú výraznejšie, pôsobia dlhším a hustejším dojmom. Oči sú opticky väčšie a krajšie. Nie vždy je to však jednoduché. Väčšina farieb na obočie a mihalnice totiž obsahuje látky, ktoré môžu citlivú pokožku očného okolia i samotné oči podráždiť. Svetový líder na trhu farbenia obočia a mihalníc, značka RefectoCil vyvinula nové trvácne farby pre klientky, ktorým bežné farby spôsobovali podráždenie, začervenanie, či štípanie. Úžasná novinka RefectoCil Sensitive ponúka prirodzene krásne a výrazné oči aj tým ženám, ktoré si obočie a mihalnice doposiaľ farbiť nemohli.

RefectoCil Sensitive nám ponúka progresívny 2-krokový farbiaci proces, ktorým je možné zafarbiť obočie a mihalnice už počas 3 minút, citlivo a úplne bezpečne s farbou na báze bylinných extraktov. Bezpečnosť používania dokazujú množstvá dermatologických a oftalmologických testov.

Jednoduché, rýchle použitie zaručuje skvelé tónovacie výsledky, farba pritom vydrží až 6 týždňov a je vodeodolná.

RefectoCil Sensitive je prvou farbou na obočie a riasy, ktorá pracuje na základe rastlinných výťažkov: myší chvostík, pagaštan, nechtík, zelený čaj, svetlica, hortenzia, ľubovník čínsky galle, vlašský orech, jalovec, zlatobyľ, žihľava, čučoriedka, cudná bobuľa, červené víno. Bylinné výťažky, nielenže každý chĺpok krásne zafarbia, ale zároveň priaznivo pôsobia na silu, hustotu, vitalitu a dĺžku mihalníc a obočia.

V tejto kolekcii si môžete vybrať zo štyroch úžasných odtieňov: Black – vhodná k čiernej farbe vlasov, Dark Brown – vhodná k tmavohnedým vlasom, Medium Brown – vhodná k strednohnedým vlasom a Light Brown – vhodná ku svetlohnedým a blond vlasom.

Aplikácia je inovativna 2 – kroková, jednoduchá a rýchla

1. Priložte RefectoCil silikónové podložky alebo RefectoCil ochranné papieriky, aplikujte RefectoCil ochranný krém okolo obočia ako bariéru.

2. Aplikujte Colour gel a nechajte pôsobiť 2 minúty.

3. Odstráňte Colour gel vatovou tyčinkou.

4. Aplikujte Developer gel – nechajte pôsobiť 1 minútu. Následne odstráňte vlhkým vatovým tampónom.

Nežiaduce zafarbenie pokožky a okolia očí je možné odstrániť RefectoCil Sensitive Tint Removerom.

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Kontaktujte nás

Budeme veľmi radi ak si všetky nejasností ujasníte. Neváhajte a napíšte nám.

Sending

©

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account