Trendy pánskych účesov v roku 2016

panske-ucesy-2017-elegance

Príslovie „Vlasy – koruna krásy,“ neplatí len v ženskom svete. Bodkou za perfektným vzhľadom každého muža je dokonalý účes. I keď by sa mohlo zdať, že v pánskej úprave vlasov sa nie je veľmi kam hýbať, opak je pravdou. Aj vo vlasovom stylingu našich drsných polovičiek sa neprestajne menia trendy a každá módna prehliadka sa snaží priniesť niečo nové. Roku 2016 v pánskych účesoch jednoznačne vládne štýl pompadour.

Vzdušné a nadýchané

Účesom tohto roka v pánskom stylingu je jednoznačne spomenutý strih pompadour, má však niekoľko obmien a úprav, takže si ho každý môže prispôsobiť podľa svojej chuti. Azda najslávnejším nositeľom tohto vzkrieseného účesu bol kráľ rock ‘n’ rollu Elvis Presley. Vo svojej nadýchanej „vlne“ sa prehrabával počas koncertov a diváčky z nej šaleli.
Trend na tento rok káže zostrihnúť či dokonca vyholiť vlasy na bokoch dostratena. Kontrast dlhých vlasov na temene a takmer holej pokožky hlavy na bokoch je veľmi efektný a módny. Dlhé horné vlasy sa češú na množstvo spôsobov a výber je skutočne len na vás. Stylisti za trendy považujú rozstrapatenú hrivu, vlasy s veľkým objemom so štruktúrovaným oddelením prameňov ale aj dokonale uhladený a vyfúkaný oblúk.
Náš tip: Zaujímavým kúskom je aj vyholená linka v krátkych vlasoch na bokoch hlavy, dodáva účesu osobitý šarm.

Mokré vlasy

Pokiaľ sledujete módne prehliadky, iste ste si všimli, že sa na výslnie opäť dostáva mokrý look. Krásne dokresľuje trendový účes pompadour, treba si však dať pozor, aby efekt nebol až príliš retro. Mokrý vzhľad dosiahnete samozrejme použitím gélu na vlhké vlasy, s množstvom sa však mierniete, menej je v tomto prípade určite viac. Podobný efekt dosiahnete aj použitím vosku na vlasy s vysokým leskom, na rozdiel od gélu, navoskované vlasy pôsobia prirodzenejšie.

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Kontaktujte nás

Budeme veľmi radi ak si všetky nejasností ujasníte. Neváhajte a napíšte nám.

Sending

©

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account