Poškodené nechty? Pomôže vám japonská manikúra

handremedy_hc1

Lámavé, šupinaté či tenučké nechty? Iste, každá z nás túži po krásnych rukách, ktoré zdobia elegantné, udržiavané nechty. Manuálna práca, stres či nedostatočná výživa však nechty veľmi oslabujú a ničia. Niekedy vieme ich stav ovplyvniť rôznymi výživovými doplnkami, väčšinou však ide o komplex vitamínov B, s ktorými síce budete mať krajšie vlasy a nechty ale aj niekoľko nepekných kíl navyše. Chcete mať teda pekné a pestované nechty ako zo salónu? Vyskúšajte japonskú manikúru!

Zrejme sa vám pojem manikúra automaticky viaže s profesionálnym ošetrením, po ktorom odchádzate z nechtového štúdia s nádherne dekorovanými nechtami. Japonská manikúra však nie je o vyšperkovaných farebných nechtoch, ktoré si každý všimne, a s ktorými sa bojíte aj umyť riad. Japonská manikúra je predovšetkým výživa, ktorá doplní nechtom chýbajúce látky, naštartuje ich regeneráciu, vytvorí ochranný film a dodá vašim nechtom lesk o akom ste ani nesnívali.

Unikátne zloženie

Japonská manikúra sa nazýva aj malým zázrakom. Nejde o bežnú úpravu nechtov lakmi, ale o ošetrenie vyživujúcou kúrou, ktorá je v Japonsku známa už storočia a bola privilégiom dám z vyšších kruhov. Japonská manikúra v zásade nie je nič viac ako dva tégliky, pilník a dve leštičky.

To čo robí japonskú manikúru takou výnimočnou je unikátna zmes vitamínov, minerálov a ďalších látok. Základná pasta odstraňuje ryhovanie a nerovnosti nechtu, avšak mimoriadne šetrne, tak šetrne, ako to nedokáže žiadny pilník. Táto polosuchá pasta obsahuje bentonit, je to prírodná hornina pochádzajúca z pravekých morí, ktorá sa skladá z kremíka a ošetrujúcich lipidov. Bentonitová pasta sa do nechtov zapracováva špeciálnou leštičkou, nechty zostanú nielen vyhladené, ale zároveň aj spevnené so zachovaním pružnosti.

Druhý prípravok japonskej manikúry je vysokovýživný prášok z parafínov a včelieho vosku obohatený o vitamíny A, H, E, a provitamín B5. Na zapracovanie tohto prášku slúži druhá leštička, ktorá ho vplyvom zvýšenej teploty pri trení rovnomerne roznesie po celom nechte a prehriatím sa dostane do hlbokých štruktúr nechtu. Ošetrený necht vyzerá ako po nalakovaní priehľadným lakom, avšak, účinok ošetrenia trvá niekoľko týždňov! Žiadne odlakovanie, žiadne ošupujúce sa laky. Nádherné a ošetrené nechty celé týždne – v tom spočíva tajomstvo japonskej manikúry.

Jednoduchý postup – zvládnete aj doma

Postup pri ošetrení nechtov japonskou manikúrou je veľmi jednoduchý a zvládnete ho v pohodlí domova. Úplne vám stačí štartovacia sada na japonskú manikúru.

Nechty ponorte na niekoľko minút do vlažnej vody, aby zmäkli.

Bežné ošetrenie nechtov – skráťte a obrúste pilníkom hrany nechtu do požadovanej dĺžky.

Zatlačte kožtičku okolo nechtov, prebytočnú kožu opatrne odstrihnite.

Ošetrujúcim pilníkom zbrúste zničenú vrstvu nechtu.

Pomocou určenej leštičky zapracujte bentonitovú pastu do nechtu.

S druhou leštičkou zaleštite výživný prášok.

Hotovo!

Takto upravené nechty vyzerajú profesionálne ošetrené, efekt je dlhotrvajúci a budete pôsobiť mimoriadne pestovaným dojmom.

A ak si potrpíte na krásne upravené ruky svojho partnera, prečítate si náš článok o Pánskej manikúre.

 

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Kontaktujte nás

Budeme veľmi radi ak si všetky nejasností ujasníte. Neváhajte a napíšte nám.

Sending

©

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account